Logo - EM MEBLE

87 566 70 59

Zadzwoń do nas

Usługi

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Kompleksowe projekty meblarsko-tapicerskie

Ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia. Realizujemy złożone projekty zabudowy kuchennej i wyposażenia wnętrz, a także tapicerowania i wykonywania mebli do obiektów komercyjnych.

Meble na wymiar i pod zabudowę

Realizujemy kompleksowe projekty mebli na wymiar do domów i mieszkań. Dzięki nowoczesnym technologiom stolarskim możemy proponować Klientom niemal każdy rodzaj wykończenia i niestandardowych rozwiązań montażowych. Wykonane przez nas meble zawsze instalujemy samodzielnie, dlatego mamy pełną kontrolę nad całym procesem realizacji.

Umów się na rozmowę

Obiekty komercyjne / projekty indywidualne

Mamy ogromne doświadczenie w projektach realizowanych dla biur, lokali usługowych (restauracje, hotele) czy budynków użyteczności publicznej (szpitale, urzędy). W naszych projektach dla sektora usługowego i administracji łączymy użyteczność, estetykę z wykorzystaniem zastosowań meblarskich o możliwie najniższym koszcie produkcji. Mając w portfolio setki tego typu realizacji wiemy, jak połączyć funkcjonalność z nowoczesnością.

Umów się na rozmowę

Materace

Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami i wykonawcami materacy na zamówienie. W zależności od przeznaczenia, jesteśmy w stanie wykonać optymalny mix materiałów (sprężyna/pianka), który będzie wygodny i trwały. Wykonujemy także poszycia i pokrowce tapicerskie z dowolnego materiału na wymiar, dzięki czemu cały proces realizacji jest szybszy i bardziej przystępny cenowo.

Umów się na rozmowę

Zamów bezpłatną konsultację. Zostaw swój numer telefonu